איטום מעברים נגד אש

להציל חיים

הבטיחות נמצאת בראש פירמידת החשיבות של כל מבנה שנבנה כיום. יש כמובן דגש על נוחות, נראות ונגישות, אך כל הנושא הבטיחותי הוא קריטי הן במהלך הבנייה וגם לאחר שהמבנה מוכן. אין דבר יקר יותר מחיי אדם וכיום יש הרבה כלים שאפשר להשתמש בהם כדי לייצר שכבות הגנה עבות יותר עבור אנשים. אחת הסכנות הכי גדולות בכל מבנה היא סכנת הדליקה, ואנו רואים לא מעט שריפות שמתחוללות בגלל טעויות אנוש ואפילו בגלל כוח עליון כמו קצר בחשמל או ברקים. ועם זאת יש לדעת להתמודד בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר, כאשר לשמחתנו ישנם לא מעט פתרונות, שיכולים לסייע בכך.

שריפות יכולות להתפשט במהרה ולהוות סכנה מיידית לחיי אדם, אך כיום אפשר להשתמש בכל מיני שיטות כדי להאט את האש ואף לכבות אותה לפני שהיא גורמת נזק ממשי. בכל בניין חדש יש מערכות זיהוי עשן ואש ואף מערכות כיבוי מתקדמות. יש נהלי גישה לכבאיות והרבה מאוד תקנות שמטרתן להביא לעזרה מהירה לכיבוי האש. השימוש בחומרים מדכאי בעירה בתוך בניינים הוא נפוץ מאוד, ואחד הכלים היעילים ביותר הוא איטום מעברים נגד אש כחלק מתהליך הבנייה. איטומי מעברי אש הוא למעשה שם כללי למגוון רחב של מוצרים שיכולים לעזור בכיבוי ועיכוב אש בתוך אלמנטים רבים.

 

לאטום בכל מקום

בעזרת הטכנולוגיה כיום, ניתן למגן ולאטום אש במגוון רחב של חומרים ומוצרים, כמו מיגון אש מפלדה, מעץ, ובתוך קונסטרוקציות, תעלות ויריעות מסוגים שונים. כאשר יש שריפה, כל שנייה חשובה, וכל דבר שמעכב את האש מלהתפשט יכול להציל חיים. לכן הבנייה כיום היא מאוד חכמה וכוללת בתוכה אלמנטים רבים של הגנה מאש, על מנת לתת לאנשים את הזמן כדי לברוח לחוף מבטחים. איטום מעברי בעירה הוא קריטי בכל מבנה ויכול להציל חיים.

מחפשים שלטי בטיחות מאיכות גבוהה או שיטות שונות לאיטום מעברים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167