אספקת ציוד בטיחות

להרגיש בטוח

אלמנט הבטיחות הוא האלמנט החשוב ביותר בכל פרויקט בכל נושא שהוא. חיי אדם חשובים יותר מהכול ויש צורך בשורה ארוכה של ציוד בטיחותי שיגן על מבצעי העבודה. יש הרבה מאוד פעולות שנעשות אשר מצריכות ציוד בטיחות איכותי שיבטיח הגנה על כל הגוף. כל עבודה עם חומרים רעילים מצריכה מסיכת בטיחות ולעיתים אף מסיכת אב”ך שיבטיחו שאף חלקיק לא ייכנס לקנה הנשימה. המסכות רלוונטיות גם בעבודות ריתוך ובעבודות בחום גבוה מכל הסוגים אשר יכולות להיות מסוכנות מאוד לאזור הפנים.

ציוד בטיחות, כאמור, הוא מאוד מגוון, ומגן על כל חלקי הגוף. מעבר למסכות, יש כפפות עבות שמגינות על הידיים, כובעי בטיחות, מגני פנים, מגני עורף, כפפות תעשייתיות, כובעי חבטות, משקפי מגן, שרוולי קבלר, אוזניות מגן לאנשים שצריכים להתמודד עם רעש בלתי נסבל ועוד. יש הרבה מאוד סוגים של עבודות, ויש להתאים את הציוד לאופי העבודה. כך לדוגמה, כאשר עובדים עם מוצרים חדים, חשוב לעבוד עם כפפות ברזל כדי למנוע חתכים עמוקים. עבודות שדורשות מוטוריקה עדינה דורשות כפפות דקות יותר.

 

המקום הנכון

הדרישה עבור ציוד בטיחות שייך לכל גוף האחראי על בנייה, תיקונים או ייצור מוצרים מסוגים שונים. אספקת ציוד בטיחות צריכה להיעשות על ידי חברות שמומחות בתחום. איכות היא חשובה מאוד במקרה הזה, מפני שעבודה עם ציוד לא מתאים או נחות יכולה להסתיים עם פגיעה חמורה או גרוע מכך. לכן, חשוב למצוא חברות גדולות שמספקות סוגים שונים של ציוד מקיף מכל הסוגים. השגת כל הציוד תחת אותה קורת גג מהווה יתרון גדול, שכן אפשר לבצע קנייה גדולה, להתנהל מול גוף אחד, להשיג אחריות ארוכה וכמובן שגם מחיר טוב. ציוד בטיחות הוא זה שעושה את ההבדל בין עבודות מסוכנות לבין עבודות בטוחות ונכונות.

זקוקים לפתרונות בטיחות מאיכות גבוהה? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון
04-6136167