ייצור שלטים

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!
תוכן עניינים

שלטים הם אחד הדברים החשובים ביותר עבור עסקים. הם מעבירים ללקוחות מידע, הם מסייעים בתהליך השיווק, הם מושכים לקוחות ועוזרים במיתוג העסק. ייצור שלטים הוא תהליך יחסית מורכב. על מנת שייצור השלטים יתבצע כהלכה יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתעניק שירות איכותי במחירים אטרקטיביים. על ייצור שלטים במאמר הבא.

ייצור שלטים- מטרת השלט

שלטים באים למלא מטרה מסוימת. חשוב מאוד להגדיר את המטרה באופן ספציפי, שכן תשפיע על אלמנטים רבים כמו גודל השלט, סוגייצור שלטים הוא תהליך יחסית מורכב. על מנת שייצור השלטים יתבצע כהלכה יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתעניק שירות איכותי השלט, מיקום השלט ועוד. כמו כן, כאשר יש לכם מטרה מוגדרת באופן ספציפי אתם יכולים לעקוב אחריה ולהבין האם השלט עונה על המטרה או לא. יכול להיות שלט המטרה שלו היא לשווק את העסק או שלט שהמטרה שלו היא להעניק מידע לעוברים ולשבים. לכן, לפני שאתם מתחילים בייצור השלט ובעיצוב שלו, יש להגדיר מה מטרת השלט.

כמו כן, מלבד למטרה ראשית, ניתן להגדיר גם מטרה משנית. לדוגמא, שלט שתפקידו לשווק את העסק ולהוביל לקוחות לעסק. אם תוסיפו לשלט זה, מלבד לשם העסק, גם מספר טלפון או שעות פתיחה, אתם נותנים ללקוחות שלכם גם מידע. כך לקוח שכרגע או עסוק, או שמגיע כאשר העסק סגור יוכל לקבל מידע על העסק ולהגיע במועד אחר.

ייצור שלטים- קהל יעד

קהל יעד הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור עסקים. קהל היעד הוא הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אליהם אתם מכוונים את העסק ואת המוצר. קהל היעד נקבע על פי פרמטרים כמו גיל, מין, מצב כלכלי, השכלה, מצב משפחתי, מוצא, דת ואדיקות דתית, הרגלי צריכה, סגנון חיים, תחביבים, מקום מגורים ועוד.

בסופו של דבר העסק שלכם פונה לקהל יעד מסוים וחשוב שהשלט יתאים לקהל היעד הזה וישקף את אופי העסק. הדבר יכול להתבטא בצבעים או בסוג השלט. לדוגמא, שלטים דיגיטליים עם צבעים רועשים יתאימו לקהל צעיר יותר, אך פחות ידבר לקהל שמרני או מבוגר.

ייצור שלטים- בחירת סוג השלט

קיימים סוגים שונים של שלטים לעסקים. קודם כל ניתן להבדיל בין שלטים חיצוניים לבין שלטים פנימיים.ייצור שלטים- מטרת השלט שלטים באים למלא מטרה מסוימת. חשוב מאוד להגדיר את המטרה באופן ספציפי

שלטים חיצוניים יהיו בדרך כלל שלטי שיווק, הם צריכים להיות בולטים על מנת למשוך לקוחות לעסק שלכם. שלטי חוץ צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר השונים כמו רוחות, גשמים ושמש חזקה. ניתן לראות שימוש בשלטים חיצוניים בעסקים מכל הסוגים כמו חנויות, חדרי כושר, סופרמרקטים, קופות חולים ועוד.

שלטי פנים לעומת זאת, הם שלטים שנמצאים בתוך המבנה ולכן לא צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר. שלטי פנים הם שלטים שהמטרה שלהם היא הכוונה, מיתוג, קידום מכירות, אזהרה ומידע עבור הלקוחות או עוברי אורח במבנה. ניתן לראות שימוש בשלטי פנים במגוון מקומות כמו חנויות, קניונים, בתי חולים, בתי מלון, משרדי עובדים ועוד.

גם בתוך שתי הקטגוריות של שלטי חוץ או שלטי פנים ניתן לבחור בין מגוון רחב של סוגי שלטים. כמו כן יש לבחור מגוון אלמנטים נוספים כמו מיקום התקנת השלט, גודל השלט, מסרים שיווקיים ועוד.

ייצור שלטים- שלטים דיגיטליים

שלטים דיגיטליים הם שלטים המתוכנתים ונשלטים על ידי תוכנת מחשב. בדרך כלל תוכנת המחשב של השלטים הדיגיטליים היא פשוטה לתפעול. לשלטים הדיגיטליים ניתן להכניס מספר מסרים מתחלפים, שכן, מדובר במסכים שניתן לשלוט עליהם בקלות. השלטים הדיגיטליים מתחברים למחשב על ידי כבל USB. צריכת החשמל של השלטים הדיגיטליים היא נמוכה יחסית, ועלות האחזקה שלהם יחסית לא גבוהה. יש לקחת בחשבון כי על מנת להחזיק בשלט דיגיטלי הוא חייב לעמוד בתקן מכון התקנים הישראלי מאחר שמדובר בחשמל וחשוב מאוד לשמור על ביטחון הסובבים.

אחד היתרונות הבולטים של שלטים דיגיטליים הוא האפשרות לעדכן ולשנות את המסרים הנראים עליו. על ידי כך ניתן להניע את הלקוחות לפעולה, לספק מידע, לפרסם על מבצעים חדשים שהעסק מספק ועוד. חשוב שהמסרים שיופיעו על השלטים הדיגיטליים יהיו קצרים ויעוררו עניין אצל קהל היעד של העסק.

ייצור שלטים- שלטי לד

שלטי לד הם שלטים המיוצרים מנורות לד. מקור המילה לד הוא באנגלית LED ומדובר בראשי תיבות שהפירוש שלהם הוא דיודה פולטת אור. מדובר בנורות חסכוניות בחשמל ובטיחותיות מאוד.

נורות הלד, בעלות צריכה אנרגטית נמוכה המאפשרות גם חסכון סביבתי. בעקבות כך, שלטי לד הפכו לשלטים נפוצים מאוד בקרב עסקים רבים.

שלטי הלד לא מצריכים תחזוקה שוטפת ואורך החיים שלהם הוא ארוך מאוד. אך עם זאת, יש לתחזק אותם ומידי פעם להקפיד על הניקיון שלהם. לניקוי שלטי לד יש להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לנורות שהותקנו. בדרך כלל העדיפות של שלטי לד תהיה במיקום חצי חיצוני ולא בדופן החיצונית של העסק.

ייצור שלטים- שלטי ניאוןייצור שלטים- בחירת סוג השלט קיימים סוגים שונים של שלטים לעסקים. קודם כל ניתן להבדיל בין שלטים חיצוניים לבין שלטים פנימיים.

שלטי ניאון הם שלטים המתבססים על תאורת ניאון. שלטים אלה מורכבים מצינורות זכוכית. בצינורות הזכוכית זורם גז הניאון. כאשר מחברים את שלטי הניאון לחשמל, גז הניאון הזורם בצינורות הזכוכית עובר תהליך כימי בו הוא מתחמם ונדלק.

שלטי ניאון מגיעים בצבעים בסיסיים של אדום וכתום. במהלך ייצור שלטי הניאון, ניתן להכניס גזים נוספים היוצרים צבעים נוספים. שיטה נוספת לייצור צבעים נוספים היא לצבוע את צינורות הזכוכית.

אחד היתרונות המשמעותיים של שלטי ניאון הוא שהם עמידים בערפל. ההמלצה היא לתלות שלטי ניאון במקומות גבוהים. שלטי ניאון לא מומלצים בתור שילוט פנים שכן הרבה אנשים בסמוך אליהם עלולים לגרום לזכוכית להישבר.

ייצור שלטים- דגשים חשובים

כאשר מקבלים שירות של ייצור שלטים יש לקחת בחשבון מספר דגשים חשובים-

 • כיתוב השלט- בעת ייצור השלט חשוב מאוד לוודא כי אין שגיאות כתיב או שגיאות לשוניות בכיתוב השלט. אתם לא רוצים להגיע לסוף התהליך ולקבל שלט עם שגיאות.
 • לוגו- חשוב לוודא כי הלוגו של העסק שלכם לא נחתך וכי הוא מספיק בולט. הלוגו הוא אחד הדברים החשובים של העסק והוא מסייע במיתוג העסק, לכן, חשוב שהוא ייראה יפה.
 • כיצד העסק מוצג- חשוב מאוד לקחת בחשבון כיצד העסק שלכם מוצג ולוודא כי הוא מוצג באופן חיובי.
 • גודל השלט- מה גודל השלט שבחרתם. במידה שאתם מעוניינים בשלט חיצוני יש לכך חשיבות רבה. שלט קטן מידי במקום בו העוברים והשבים לא יבחינו בו מרחוק לא ימלא את התפקיד שלו ולא ייתן לכם את החשיפה הנדרשת. אך במידה שאתם רוצים שלט גדול מאוד, שיעניק לכם חשיפה גדולה ויבלוט למרחקים, חשוב מאוד לוודא כי יש לו מספיק מקום התקנה ושהוא יכול להיות מותקן בצורה בטוחה.
 • חומרי גלם- חשוב מאוד לוודא כי ייצור השלט מתבצע על ידי חומרי גלם איכותיים. חומרי גלם איכותיים יהיו עמידים לאורך זמן רב יותר ויישמרו בצורה טובה. הדבר הכרחי אף יותר אם אתם מעוניינים בשלט חיצוני שצריך להיות עמיד בפני תנאי מזג האוויר.
 • מחיר- המחיר הוא גם גורם שיש לקחת בחשבון עבור ייצור שלטים. בקשו מראש לדעת מה טווח המחירים הצפוי בנוגע לשלט המבוקש. במידה שתוסיפו בקשות נוספות לאחר הפגישה הראשונה, יש לקחת בחשבון כי המחיר יעלה.
 • חברה מקצועית ואמינה- חשוב שייצור השלט שלכם יתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה. וודאו כי החברה מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים. כמו כן, בחרו בחברת ייצור שלטים המספקת אחריות על המוצר ומספקת לכם ביטחון.
עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

 • שלטי ניאון
 • שילוט פנים
 • שלטים עם אותיות מובלטות
 • שלטי אלומיניום
 • שלטים מוארים
 • שלטי שמשוניות
 • שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

מעוניינים ביותר חשיפה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

שלטים מוארים לבית הכנסת
שלטים מוארים
שלטים מוארים לבית הכנסת

אנחנו מכירים את הימצאותם של שלטים מוארים על גבי חזיתות חנויות, מעל עסקים ומשרדים, כשלטי הכוונה במרכזים מסחריים וכד'. אולם רבים אינם יודעים כי שלטים

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!