קולרים נגד אש

כלי מיגון איכותי

הסכנות שמביאה איתה שריפה בתוך בניין הן רבות ומגוונות מאוד. מעבר לחום הבלתי נסבל והסכנה מכוויות, יש סיכוי גם לפיצוצי חשמל וגז וגם לחנק משאיפת עשן ופיח. לכן, יש כיום דגש רב בכל סוג של בנייה על בטיחות ומיגון מפני אש. בכל סוג של מבנה יש הנחיות ברורות מאוד בנוגע לגישה לכבאיות כדבר בסיסי ביותר, אם כי יש גם דגש על שימוש בשילוט נכון ומואר, ציוד כיבוי ממספר סוגים, ספרינקלרים וכמובן חומרים מעכבי בעירה. ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות בתחום עיכוב הבעירה, שיכול להוכיח את עצמו כיעיל מאוד בזמן אמת.

זה מתחיל עם ריהוט מעכב בעירה, אך גם כל מיני שיטות שונות ומשונות שיכולות למנוע מהאש להגיע למקומות אסטרטגים. יש מגוון כלים מעניינים כמו קולרים נגד אש שיכולים להתלבש על כל סוג של צינור ולמנוע מהאש לפוצץ אותו ולהגיע לתכולה שלו. הקולרים הללו יכולים להיות יעילים מאוד על צינורות גז, חשמל ואפילו מים. כאשר האש לא מצליחה, או מתעכבת בהגעה שלה אל מקומות מסוכנים, זה מעניק לנוכחים זמן יקר להגיע למקום מבטחים וגם עוזר לצוות הכיבוי לעשות את עבודתו כהלכה ולהגן על הכבאים.

 

מעכב בעירה

קולרים מעכבי בעירה נמצאים כיום על הרבה מאוד צינורות ועל אלמנטים שונים בתוך ומחוץ למבנים, ובהרבה מקרים, הם עושים את ההבדל ויכולים להציל חיים. חברות אשר ממגנות מבנים מפני אש משתמשות רבות בקולרים, והם מהווים את הבסיס למיגונו הכולל של המרחב עצמו. אנשים בטוחים שהם מוגנים כאשר הם נמצאים בתוך מבנה, אך שריפות בתוך מבנים הן נפוצות יותר ממה שחושבים ובנוסף, כאשר הן קורות במבנים שאינם ממוגנים, הן יכולות לייצר הרס גדול. לכן, חשוב לדעת לשלב מיגון איכותי ולהיעזר בכל כלי שיש.

מחפשים פתרונות מיגון איכותיים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים וכן באספקת פתרונות מיגון יעילים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון

04-6136167