שילוט דיגיטלי

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!

שילוט דיגיטלי הפך לנפוץ מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות יותר ויותר עסקים שבוחרים בו. שילוט דיגיטלי בולט מאוד והוא מאפשר שינויים קלים ומהירים. רוצים לדעת יותר על שילוט דיגיטלי? המאמר הבא הוא בשבילכם.

 

מהו שילוט דיגיטלי?

שלטים דיגיטליים הם שלטים המתוכנתים ונשלטים על ידי תוכנת מחשב. בדרך כלל תוכנת המחשב של השלטים הדיגיטליים תהיהשילוט דיגיטלי בולט מאוד והוא מאפשר שינויים קלים ומהירים. רוצים לדעת יותר? פשוטה וקלה מאוד לעבודה. לשלטים דיגיטליים ניתן להכניס את כל התוכן שתבחרו. תוכלו להוסיף אפקטים, לשנות צבעים, להוסיף תמונות, להוסיף סרטונים ועוד. השלטים הדיגיטליים מתחברים למחשב על ידי כבל USB. על ידי כך ניתן לשלוט על המסך ועל מה שמעביר.

שלטים דיגיטליים מופעלים על ידי נורות לד. נורות לד הן נורות בעלות צריכת חשמל נמוכה יחסית ובעלות אורך חיים ארוך. מקור המילה לד הוא באנגלית LED ומדובר בראשי תיבות שהפירוש שלהם הוא דיודה פולטת אור. מדובר בנורות חסכוניות בחשמל ובטיחותיות מאוד. כתוצאה מכך, עלות התפעול נמוכה יחסית. יש לקחת בחשבון כי על מנת להחזיק בשלט דיגיטלי הוא חייב לעמוד בתקן מכון התקנים הישראלי מאחר שמדובר בחשמל וחשוב מאוד לשמור על ביטחון הסובבים.

מדובר במסכים שניתן לשלוט עליהם בקלות ואחד היתרונות הבולטים של שילוט דיגיטלי הוא האפשרות לעדכן ולשנות את המסרים הנראים עליו. על ידי כך ניתן להניע את הלקוחות לפעולה, לספק מידע, לפרסם על מבצעים חדשים שהעסק מספק ועוד. חשוב שהמסרים שיופיעו על השלטים הדיגיטליים יהיו קצרים ויעוררו עניין אצל קהל היעד של העסק.

למה צריך שילוט דיגיטלי?

שלטים לעסקים באים בדרך כלל להעביר מסר מסוים. השלטים הפשוטים העשויים פח וצבע, מעבירים את המסר כמו השלטים הדיגיטליים. אך, ההבדל ביניהם הוא שלשלטים הפשוטים מתרגלים ואז הם הופכים להיות חלק מהנוף. לעומת זאת, שילוט דיגיטלי הוא בעל אפקט מתמשך. קודם כל תמיד אפשר להחליף את העיצוב שלו, את הצבעים שלו ואת המסרים שלו, אז קשה להתרגל אליו או להתעלם ממנו. כך, גם מי שלא רוצה, המסר השיווקי ייכנס לו לתת מודע. כך אנשים שנחשפו לשלט וייתקלו בעסק, ירגישו שהם כבר מכירים אותו. על ידי כך השילוט הדיגיטלי יעזור לכם לשווק את העסק שלכם, למשוך לקוחות ובסופו של דבר להרחיב את מעגל הלקוחות ואת הרווחים של העסק.

יתרונות של שילוט דיגיטלי

לשילוט דיגיטלי יש יתרונות רבים. ריכזנו לכם את היתרונות המרכזיים שלו-

 • משיכת תשומת לב- כפי שציינו קודם, קשה להתעלם משלטים דיגיטליים. העין שלנו מגיבה לתנועה, צבעים וניגודיות. לכן, שלטיםמהו שילוט דיגיטלי? שלטים דיגיטליים הם שלטים המתוכנתים ונשלטים על ידי תוכנת מחשב. דיגיטליים בעלי צבעים חזקים, או שלטים מתחלפים מושכים הרבה תשומת לב מהעוברים והשבים. לכן, אם אתם רוצים שלט שימשוך תשומת לב של לקוחות פוטנציאליים, שלט דיגיטלי הוא המתאים לכך.
 • שינויים- רוצים לשנות את הטקסט המופיע בשלט? רוצים להחליף צבעים? רוצים להוסיף טקסט? תמונה? סרטון? שילוט דיגיטלי מאפשר לכם לבצע שינויים מבלי להחליף את השלט ולעצב אותו מחדש. אם יש לכם מסעדה לדוגמא, תוכלו לפרסם ארוחות המוגשות בבוקר, בצהריים להחליף לעסקיות ובערב לפרסם קוקטיילים לדוגמא.
 • כמות תוכן- בשילוט דיגיטלי אין הגבלה על כמות התוכן המוצגת בשלט. על ידי כך ניתן להעביר ללקוחות שלכם כמות מידע רבה על העסק ועל האופי שלו.
 • פרסום בשעות הלילה- עם שילוט דיגיטלי ניתן לפרסם את העסק גם בשעות הלילה. שלטים אחרים, לא מוארים, לא ניתן לראות בשעות החושך ולכן העסק מקבל פרסום רק בשעות היום. אך שילוט דיגיטלי יכול לספק שיווק לעסק 24 שעות ביממה. אם העסק שלכם פתוח בשעות הערב הדבר רלוונטי אף יותר.
 • עמידות בתנאי מזג האוויר- שלטים דיגיטליים הם שלטים שעמידים בתנאי מזג האוויר השונים. שלטים אלה אטומים למים ועמידים בפני רוחות, שמש חזקה ולחות. מדובר ביתרון משמעותי ביותר, מאחר שהשלטים הדיגיטליים בדרך כלל מוצבים בחוץ וחשופים לתנאי מזג האוויר השונים.
 • שפות שונות- עם שילוט דיגיטלי אתם יכולים להחליף את הטקסט ולפנות לקהל שונה בשפות שונות כמו לדוגמא אנגלית או ערבית. שלט דיגיטלי מאפשר פרסום בכל שפה וכך מאפשר לכם לפנות למגוון לקוחות שונים.
 • חדשנות- השלטים הדיגיטליים הם חדשניים. הם משדרים קדמה וטכנולוגיה. עם שלטים דיגיטליים ניתן להקרין סרטונים, אנימציות ותכנים יצירתיים שיהפכו את הפרסום שלכם לייחודי ועכשווי.

 

שילוט דיגיטלי – דגשים לעיצוב השלט

כאשר רוצים לעצב את השלט, צריך לקחת בחשבון מספר אלמנטים, אשר ישפיעו על עיצוב השלט ועל מה שנוכל להשיג ממנו.

 1. מטרת השלט – שלטים בכלל ושילוט דיגיטלי בפרט באים למלא מטרה מסוימת של העסק. מטרת השלט תשפיע על אלמנטים רבים כמו גודל השלט, סוג השלט, מיקום השלט ועוד ולכן חשוב מאוד להגדיר את המטרה באופן ספציפי ברור ומדויק. כמו כן, כאשר יש לכם מטרה המוגדרת באופן ספציפי אתם יכולים לעקוב אחריה ולהבין האם השלט עונה על המטרה או לא. יכול להיות שלט המטרה שלו היא לשווק את העסק או שלט שהמטרה שלו היא להעניק מידע לעוברים ולשבים. לכן, לפני שאתם מתחילים בייצור השלט ובעיצוב שלו, יש להגדיר מה מטרת השלט.

מלבד למטרה ראשית של השלט, ניתן להגדיר גם מטרה משנית. לדוגמא, שלט שתפקידו לשווק את העסק ולהוביל לקוחות לעסק. אםשילוט דיגיטלי הוא בעל אפקט מתמשך. קודם כל תמיד אפשר להחליף את העיצוב שלו, את הצבעים שלו ואת המסרים שלו, אז קשה להתרגל אליו או להתעלם ממנו תוסיפו לשלט זה, מלבד לשם העסק, גם מספר טלפון או שעות פתיחה, אתם נותנים ללקוחות שלכם גם מידע. כך לקוח שכרגע או עסוק, או שמגיע כאשר העסק סגור יוכל לקבל מידע על העסק ולהגיע במועד אחר. בשילוט דיגיטלי האפשרות מומלצת אף יותר שכן מדובר בשלט שניתן לשלוט עליו בקלות.

 1. קהל יעד – קהל יעד הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעולם העסקים. קהל היעד הוא הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אליהם אתם מכוונים את העסק ואת המוצר. קהל היעד נקבע על פי פרמטרים כמו גיל, מין, מצב כלכלי, השכלה, מצב משפחתי, מוצא, דת ואדיקות דתית, הרגלי צריכה, סגנון חיים, תחביבים, מקום מגורים ועוד.

בסופו של דבר העסק שלכם פונה לקהל יעד מסוים וחשוב שהשלט יתאים לקהל היעד הזה וישקף את אופי העסק. הדבר יכול להתבטא בצבעים או בסוג השלט. לדוגמא, שלטים דיגיטליים עם צבעים רועשים יתאימו לקהל צעיר יותר, אך פחות ידברו לקהל שמרני או מבוגר.

 1. בחירת סוג השלט – בראש ובראשונה ניתן להבדיל בין שלטים חיצוניים לבין שלטים פנימיים. בדרך כלל שילוט דיגיטלי יהיה חיצוני.
 • שלטים חיצוניים- שלטים חיצוניים יהיו בדרך כלל שלטי שיווק, הם צריכים להיות בולטים על מנת למשוך לקוחות לעסק שלכם. שלטי חוץ צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר השונים כמו רוחות, גשמים ושמש חזקה. ניתן לראות שימוש בשלטים חיצוניים בעסקים מכל הסוגים כמו חנויות, חדרי כושר, סופרמרקטים, קופות חולים ועוד.
 • שלטים פנימיים- שלטי פנים לעומת זאת, הם שלטים שנמצאים בתוך המבנה ולכן לא צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר. שלטי פנים הם שלטים שהמטרה שלהם היא הכוונה, מיתוג, קידום מכירות, אזהרה ומידע עבור הלקוחות או עוברי אורח במבנה. ניתן לראות שימוש בשלטי פנים במגוון מקומות כמו חנויות, קניונים, בתי חולים, בתי מלון, משרדי עובדים ועוד.
עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

המרכז לייצור שלטים
המרכז לייצור שלטים

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

שלטי ניאון
שילוט פנים
שלטים עם אותיות מובלטות
שלטי אלומיניום
שלטים מוארים
שלטי שמשוניות
שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

073-3753257

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!