שילוט למפעלים

להתמצא במפעל

מפעלים הם בדרך כלל מקומות גדולים מאוד, עם הרבה מכונות, מפלסים, שטחים גדולים ובנוסף, לא מעט סכנות, האורבות כמעט בכל מקום. יש בארץ הרבה מאוד סוגים של מפעלים, שמייצרים סוגים רבים של תוצרים, החל ממזון ועד למכשור טכנולוגי, אם כי המכנה המשותף היחיד בין כל המפעלים הוא שקשה מאוד להתמצא בהם. הגודל הוא מאוד מטעה, ויש הרבה מפעלים שבנויים כמו מבוכים, שמקשים מאוד על התנועה. בנוסף, יש את האלמנט הבטיחותי, כאשר ברוב המפעלים הוא מאוד דומיננטי, שכן עבודה עם מכונות גדולות ומאסיביות היא מאוד מסוכנת. לכן, כל מפעל חייב לשלט את עצמו בצורה נכונה כדי לעזור לאנשים להתמצא בו וכדי להזהירם מפני סכנות.

הצבת שילוט למפעלים הוא קריטי לא רק לאורחים, אלא גם לעובדים. מפעלים הם מקומות דינמיים שעוברים תהליכי ניקוי, שינוע, שיפוץ וכדומה, ועל העובדים חייבים להיות מעודכנים בנושא. בנוסף, חשוב להבין איפה כל מקום נמצא, והאם אפשר להיכנס לחדר מסוים בזמן נתון. ללא שילוט איכותי ונכון, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להתמצא במפעל פעיל, והדבר עשוי להפוך לסכנה מיידית. מפעלים נוטים לעבוד עם מכשור כבד וגדול, וכל טעות יכולה לעלות בחיי אדם. שילוט נכון שמתריע אנשים הוא קריטי וצריך להיות בראש סדר העדיפויות.

 

מדד היעילות

תפעול של מפעל הוא קשה גם כך. יש להפעיל הרבה מאוד אנשים ומכונות, ויש אחריות גדולה, לחץ על תפוקה ורצון להתקדם ולשפר. לכן, לפני שחושבים קדימה, חשוב לדאוג לדברים הבסיסיים, כמו כללי בטיחות ושילוט נכון שעוזר בהתמצאות ובהבנת השטח. מפעל טוב הוא מפעל יצרני שמצליח לעמוד ביעדים שלו, לפתח את עצמו ולהתקדם, אך המדד הנכון והאמיתי היא ברמת היעילות והבטיחות, שחלק גדול מכך ניתן להשיג באמצעות השלטים שאמורים לכוון, להזהיר ולקחת את העובדים והאורחים לכיוון הנכון.

מעוניינים להציב שלטים מסוגים שונים במפעל שלכם? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים, המתאימים גם למפעלים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167