שילוט ניאון מחיר

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!
תוכן עניינים

שלט ניאון הוא שלט ייחודי עם תאורת ניאון. שלט ניאון מאיר גם בלילה ויכול לספק לעסק שלכם פרסום במהלך כל שעות היממה. מהו שלט ניאון וכמה הוא עולה? על כך במאמר הבא.

שלט ניאון מחיר- מה זה?שלט ניאון מחיר- מה זה? שלטי ניאון הם שלטים המתבססים על תאורת ניאון. ייצור של שלטי ניאון הוא תהליך מורכב מאוד.

שלטי ניאון הם שלטים המתבססים על תאורת ניאון. ייצור של שלטי ניאון הוא תהליך מורכב מאוד.

שלטים אלה מורכבים מצינורות זכוכית. בצינורות הזכוכית זורם גז הניאון. כאשר מחברים את שלטי הניאון לחשמל, גז הניאון הזורם בצינורות הזכוכית עובר תהליך כימי בו הוא מתחמם ונדלק.

שלטי ניאון מגיעים בצבעים בסיסיים של אדום וכתום. במהלך ייצור שלטי הניאון, ניתן להכניס גזים נוספים היוצרים צבעים נוספים. שיטה נוספת לייצור צבעים נוספים היא לצבוע את צינורות הזכוכית.

אחד היתרונות המשמעותיים של שלטי ניאון הוא שהם עמידים בערפל.

שילוט ניאון מחיר- היכן נתלה?

שלט ניאון הוא שלט שמתאים לעסקים בעלי תקציב. עסקים שיבחרו בשלט ניאון בדרך כלל יהיו עסקים שרוצים שלט זוהר בלילה, כלומר, עסקים שפתוחים בלילה כמו פאבים או מועדונים.

ההמלצה היא לתלות שלטי ניאון במקומות גבוהים. שלטי ניאון לא מומלצים בתור שילוט פנים שכן הרבה אנשים בסמוך אליהם עלולים לגרום לזכוכית להישבר.

שלט ניאון מחיר- תחזוקה

שלט ניאון הוא שלט שמצריך תחזוקה. קודם כל יש לקחת בחשבון שבמידה ואתם מבחינים בסדק או שבר בשלט ניאון אל תנסו לתקן אותו לבד. לפעמים בהובלה השלט עלול להיסדק ויכולות להיות עוד מגוון סיבות שיכולות לגרום לסדק בשלט. אבל אסור לנסות לתקן לבד זכוכית שבורה של שלט ניאון.

כמו כן, מידי פעם יש לנקות את השלט. אך כיצד מנקים שלט ניאון? לפני שאתם מנקים חשוב מאוד לנתק את השלט מהחשמל. לאחר מכן יש לנקות את הזכוכית עם מיכל אוויר דחוס ולהעביר מטלית לניקוי אבק. מומלץ להשתמש במים וסבון רק במצב שהשלט מלוכלך מאוד. שימו לב כי אסור לנקות שלט ניאון עם חומר ניקוי המכיל גז אמוניה.

שלט ניאון מחיר- יתרונות

שילוט ניאון מחיר- היכן נתלה? שלט ניאון הוא שלט שמתאים לעסקים בעלי תקציב. עסקים שיבחרו בשלט ניאון בדרך כלל יהיו עסקים שרוצים שלט זוהר בלילה

לשלט ניאון יש מספר יתרונות מרכזיים-

 • מראה חדשני- שלטים לעסקים צריכים למשוך לקוחות ולפרסם את העסק בצורה טובה. שלטי ניאון הם שלטים אטרקטיביים בעלי מראה יוקרתי ומקצועי.
 • עיצוב- שלטי ניאון הם שלטים המאפשרים מגוון רחב של סגנונות עיצוב. ניתן לעצב שילוט חוץ שיאיר את הלוגו ואת שם העסק למרחק, או לדוגמא לבחור בשלטים פנימיים להכוונות. ניתן לבחור עיצובים במגוון צורות וצבעים. כך בעל העסק יוכל להחליט על עיצוב בהתאמה אישית. כמו כן, התאורה שלהם היא נעימה והיא מספקת אווירה אסתטית ורומנטית.
 • נראות בתנאי שטח מורכבים- שלטי ניאון הם שלטים בעלי נראות גבוהה. הם יכולים לבלוט גם בתנאי שטח מורכבים לדוגמא ערפל, מזג אוויר אפרורי, חושך ועוד. בזכות כך שלטי ניאון הופכים לאפקטיביים מאוד.
 • עמידות למשך שנים רבות- שלטי ניאון הם שלטים שעמידים לאורך זמן רב. הם מחזיקים לשנים רבות ועמידים בפני תנאי מזג האוויר השונים כמו גשם, רוחות, שמש חזקה ולחות. כתוצאה מכך הם מתאימים במיוחד למיקום חיצוני בו השלט יהיה חשוף לתנאי מזג האוויר השונים.
 • תחזוקה מעטה- שלטי ניאון מצריכים תחזוקה מעטה מאוד. מדובר בשלטים שנשמרים לאורך שנים רבות ולא מצריכים תחזוקה כמעט כלל. כפי שציינו קודם, מומלץ לנקות אותם מידי פעם.
 • צריכת חשמל מעטה- שלטי ניאון צורכים חשמל בצורה מעטה. כמו כן, על מנת לחסוך בצריכת החשמל, ניתן לכבות אותם ולהדליק אותם רק בשעת הצורך. לדוגמא, בשעות היום, בהן התאורה פחות בולטת ניתן לכבות את השלט ולהדליק אותו כאשר מחשיך. על ידי כך ניתן לחסוך בצריכת חשמל מיותרת.
 • אינם מתחממים- שלטי ניאון הם שלטים שאינם מתחממים. כמו כן, שלטים אלה הם שלטים שקטים.
 • וותק בשוק- שלטי ניאון הם שלטים שיש להם וותק רב בשוק. ניתן לראות שימוש בשלטי ניאון במגוון מקומות ומגוון עסקים. בזכות כך, קיימים אנשי מקצוע רבים שיודעים להתעסק עם שלטי ניאון. כך אתם יכולים להתייעץ, לשאול שאלות ולקבל סיוע בכל מצב שתצטרכו.

שילוט ניאון מחיר- דגשים לעיצוב

על מנת לעצב שלטי ניאון יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים-שלט ניאון מחיר- יתרונות לשלט ניאון יש מספר יתרונות מרכזיים- מראה חדשני- שלטים לעסקים צריכים למשוך לקוחות ולפרסם את העסק בצורה טובה

 1. מטרת השלט – שלטים באים למלא מטרה מסוימת של העסק. מטרת השלט תשפיע על אלמנטים רבים כמו גודל השלט, סוג השלט, מיקום השלט ועוד ולכן חשוב מאוד להגדיר את המטרה באופן ספציפי ברור ומדויק. כמו כן, כאשר יש לכם מטרה המוגדרת באופן ספציפי אתם יכולים לעקוב אחריה ולהבין האם השלט עונה על המטרה או לא. יכול להיות שלט המטרה שלו היא לשווק את העסק או שלט שהמטרה שלו היא להעניק מידע לעוברים ולשבים.
 2. קהל יעד – קהל יעד הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעולם העסקים. קהל היעד הוא הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אליהם אתם מכוונים את העסק ואת המוצר. קהל היעד נקבע על פי פרמטרים כמו גיל, מין, מצב כלכלי, השכלה, מצב משפחתי, מוצא, דת ואדיקות דתית, הרגלי צריכה, סגנון חיים, תחביבים, מקום מגורים ועוד.

בסופו של דבר העסק שלכם פונה לקהל יעד מסוים וחשוב שהשלט יתאים לקהל היעד הזה וישקף את אופי העסק. הדבר יכול להתבטא בצבעים או בסוג השלט.

 1. בחירת סוג השלט – בראש ובראשונה ניתן להבדיל בין שלטים חיצוניים לבין שלטים פנימיים. בדרך כלל שילוט דיגיטלי יהיה חיצוני.

שלטים חיצוניים יהיו בדרך כלל שלטי שיווק, הם צריכים להיות בולטים על מנת למשוך לקוחות לעסק שלכם. שלטי חוץ צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר השונים כמו רוחות, גשמים ושמש חזקה.

שלטי פנים לעומת זאת, הם שלטים שהמטרה שלהם היא הכוונה, מיתוג, קידום מכירות, אזהרה ומידע עבור הלקוחות או עוברי אורח במבנה.

שלט ניאון מחיר- כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה עולה שלט ניאון. קיימים סוגים שונים של שלטי ניאון, בגדלים שונים כמו לדוגמא שלטים המתאימים לחדרים, שלטים המתאימים לשימוש חיצוני או לשימוש פנימי, שלטים המתאימים למסעדות ועוד. יש הבדל במחיר בין כל הסוגים, שכן, שלט ניאון שמתאים לשימוש חיצוני מצריך התאמות מסוימות כמו איטום שיהפכו אותו לעמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים.

מלבד לפרמטרים הללו, ישפיעו על המחיר גם גורמים נוספים כמו גודל השלט, כמות הצבעים שתהיה בשלט והצורה של השלט. כפי שהבנו, צבעי הבסיס של תאורת ניאון הם אדום וכתום ועל מנת לקבל שלטים בצבעים שונים יש לבצע התאמות מסוימות. כמו כן, שלט בצבע אחד יהיה זול יותר לעומת שלט המורכב ממספר צבעים שונים. כך גם גודל השלט, ככל שהשלט יהיה גדול יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. גם הוספת צורות ייחודיות לשלט יכולה לייקר את המחיר.

בממוצע, ניתן לקבוע כי המחיר עבור שלט ניאון ינוע בין 500 לבין 1,200 שקלים למטר רץ. אך יש לקחת בחשבון כי המחיר עלול לעלות בהתאם לפרמטרים שציינו קודם ולדרישות של הלקוח. ההמלצה שלנו היא להגיע לפגישה הראשונית כאשר אתם יודעים מה אתם רוצים ולקבל הצעת מחיר עדכנית ורלוונטית לצרכים שלכם.

עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

 • שלטי ניאון
 • שילוט פנים
 • שלטים עם אותיות מובלטות
 • שלטי אלומיניום
 • שלטים מוארים
 • שלטי שמשוניות
 • שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

מעוניינים ביותר חשיפה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

שלטים מוארים לבית הכנסת
שלטים מוארים
שלטים מוארים לבית הכנסת

אנחנו מכירים את הימצאותם של שלטים מוארים על גבי חזיתות חנויות, מעל עסקים ומשרדים, כשלטי הכוונה במרכזים מסחריים וכד'. אולם רבים אינם יודעים כי שלטים

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!