שילוט פנים וחוץ

יפה בפנים, נוח בחוץ

האדם הממוצע נתקל במהלך יום רגיל באין ספור שלטים ותמרורים שאמורים לכוון אותו למקומות אליו הוא רוצה להגיע מצד אחד, וכמובן גם להזהיר אותו בפני סכנות מצד שני. מרוב שלטים ותמרורים, אנשים כלל לא שמים לב לכמה שהם עוזרים ואפקטיביים, ולא ברור איך היינו מסתדרים בלעדיהם. יש הבדל די משמעותי בין שילוט פנים וחוץ שכן האחריות על הצבת שלטים ותמרורים ברחובות היא על הרשות המקומית, בעוד שילוט פנים צריך להיות באחריותם של קבלנים ואדריכלים שאחראים על בנייתו של המבנה. בכל אופן, ללא שילוט איכותי, אין כל ספק שיהיה הרבה יותר קשה להתנהל במרחב.

בין אם מדובר ברשות המקומית ובין אם זוהי חברה קבלנית, יש צורך בשילוט איכותי. כלומר, שילוט שמוצב לאחר תכנון נכון ובעיקר כזה שיהיה עמיד לאורך זמן. לעיתים יש צורך בשילוט מואר או שילוט דיגיטלי, במיוחד כאשר מדובר בשילוט שאמור לעזור בעת צרה או במקרה של סכנה. בתוך הקטגוריה של שילוט חוץ נכנסים גם התמרורים שעוזרים לנהגים ולהולכי הרגל, כך שמדובר בעולם שלם ונרחב עם הרבה מאוד אפשרויות. חברות אשר מתמחות בייצור תמרורים ושלטים ברמה גבוהה מציעות לרוב מעטפת שלמה של פתרונות הן לרשויות מקומיות והן ללקוחות פרטיים.

 

חשיבות לדיוק ואיכות

שילוט שנמצא בחוץ הוא גם מועד יותר לפורענות, שכן הוא חשוף לפגעי מזג האוויר – חום קיצוני שעלול לגרום לשילוט לדהות, וגשם שעלול להסב גם הוא נזק. לכן, יש חשיבות גדולה מאוד לשילוט שעשוי מחומרי גלם איכותיים, ויהיה רלוונטי, הן עבור עסקים, והן עבור הנהגים וציבור הולכי הרגל, למשך תקופה ארוכה. בנושא של שילוט פנים יש חשיבות לדיוק, איכות, והתאמה לטון העיצובי של הבניין, כדי לתת ערך מוסף הן בנוחות, הן בבטיחות, והן בנראות של פנים המבנה.

מחפשים שילוט איכותי הן לחלקו החיצוני של המבנה והן לחלקו הפנימי? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167