שלטים דיגיטליים לעסקים

דיגיטלי וקל לי

שיטוט ברחובות מרכזיים או במרכזים מסחריים יחשוף אותנו לאין ספור מסרים פרסומיים. לא מדובר בפרסום בסדר גודל עצום עם אותו אפקט של קמפיינים ברשתות חברתיות או בפרסום בטלוויזיה או ברדיו, אלא בפרסום נקודתי שעובד בעיקר עם שלטים. שילוט הוא חשוב מאוד לחנויות שנמצאות במרכזי מסחר, שכן יש הרבה תחרות מסביב. מומלץ להשתמש בשילוט בולט שיעזור להשיג את היתרון על פני המתחרים. רוב החנויות משתמשות בשילוט הישן והמוכר, אך כיום יש אפשרות להשתמש בשילוט אלקטרוני ודיגיטלי, שיעזור להשיג בולטות וגם לגוון את התוכן של המסרים.

שילוט דיגיטלי לעסקים מעניק אין ספור אפשרויות. ניתן לכתוב את שם העסק, פרטי התקשרות, מבצעים רלוונטיים, ואפילו שורת מפתח עם קריצה, כדי לעזור ולמשוך את הלקוחות פנימה. שלטים דיגיטליים לעסקים יכולים להיות מוצבים ליד העסק, בפינות רחוב ואפילו ניתן להשתמש בהם בכנסים, היכן שמעמידים דוכנים עם נציגים. יש כיום שלטים דיגיטליים במגוון רחב של סוגים, כולל שלטים עצומים, ועד שלטים קטנים שניתן לתלות גם בתוך בית העסק. שילוט דיגיטלי נותן נראות גם בשעות החושך, והיתרונות הם רבים לעומת החסרונות, שכמעט לא קיימים.

 

מגוון אפשרויות

בעל עסק שמברר לגבי שלט דיגיטלי לעסק מחיר ועלויות מגלה שיש בפניו הרבה מאוד אפשרויות. יש שלטים שקל מאוד לתפעל אותם ולהחליף את הכיתוב אם רוצים. יש שלטים גדולים מאוד, ומנגד שלטים קטנים וקומפקטיים אותם ניתן לנייד ממקום למקום. הדבר הכי חכם לעשות הוא לגוון ולקנות כמה שלטים כדי להשיג תפוצה רחבה יותר. כאשר חושבים על זה, שלט דיגיטלי חוסך הרבה מאוד כסף לעסק, שכן ניתן לשנות את המסר ולגוון אותו, בעוד שרכישת שלטים רגילים מגבילה הרבה יותר מבחינת אפשרויות השימוש והשינויים שניתן לבצע בהם.

מחפשים שלטים דיגיטליים לעסק שלכם? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167