שלטים לבניינים

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!
תוכן עניינים

שלטים לבנייניםשלטים לבניינים יכולים להיות שלטים חיצוניים ושלטים פנימיים. כאשר מתכננים את הבנייה של הבניין כבר אז רצוי לשלט את המבנה, היכן נמצאת החניה, חדר מדרגות, יציאות חירום, לובי וכן הלאה. לכל שלט בבניין יש יחס אחר וכדי לדעת איך לבחור שילוט מתאים לבניין שלכם רצוי להתייעץ עם חברה מקצועית המתמחה בייצור שלטים לבניינים. מלבד למהות של השלט (המטרה שלו), ישנם סוגים של שלטים אשר כל אחד מתאפיין בעיצוב אחד, בתאורה, כאלו עם בלאי גבוה וכאלה עם בלאי נמוך. אם אתם חושבים על שילוט לבניין חשוב שתקראו את הדברים הבאים.

 

מה כל כך חשוב בשילוט לבניין?

שלטים לבניינים לא דומים לשלטים שאנחנו רואים במשרדים או בחנויות, נדרשת כאן מחשבה שהיא מעבר לבסיס. כדי לייצר שלט לבניין שיהיה איכותי ויעמוד בדרישות של המתחרים יש לבחור בחברה מקצועית שמחזיקה בכל האמצעים הטכנולוגיים כדי להפוך את השלט שלכם למושלם. כדי לייצר שלט במימדים גדולים המיועדים לבניין יש להשתמש במכונות עיבוד שבבי או לייזר. טכניקות החיתוך מחייבות עדינות וניסיון. כמו כן, חברה מקצועית תעניק לכם את החבילה המלאה ולא רק את הכנת השלט, אלא גם תכנון, ייצור שלטים והתקנה לבסוף.

המטרה של שילוט לבניין הוא לצורך פרסום, להראות עיצוב מקורי של הבניין, לחזק את שם המותג ולבדל אותו ממותגים אחרים. כמו כן, המטרה של שילוט לבניינים הוא להכווין את העוברים והשבים לחדר מדרגות, לקומות הרלוונטיות, לחניון, גם אם מדובר על חניון תת קרקעי שהכניסה שלו לא ישירות מהבניין יש להכווין את דיירי הבניין ואורחיהם. כמו כן, שילוט לבניין צריך לכלול אזהרות, מקומות אסור בהם לעשן, לחנות ועוד. 

 

סוגי שלטים לבניינים

 • שילוט סטנדרט – שילוט זה יכול להתאים לחניה, יציאת חירום, חדר מדרגות ועוד. שלטים אלו עשויים מתכת לרוב, אך אם אתם רוצים ניתן יהיה גם לבחור בחומר גלם אחר כמו עץ או זכוכית. שלטים אלו קיימים בכדי לכוון את דיירי הבניין ואת האורחים. ניתן להשתמש באותו חומר גלם לצורך לוגו של חברת הקבלן האחראית על הבנייה.
 • שלט תלת מימד – שלטי תלת מימד יהיו ממתכת או פלסטיק וכמו כן גם הלוגו והאותיות שנוצרו בתלת מימד. שלטי תלת מימד מתאימים לבניינים, חלונות ראווה, משרדים ועוד. היתרון הוא שהשילוט מושך את תשומת הלב של עובר האורח. שלטי תלת מימד ניתן לתלות גם בתוך הבניין עצמו ומחוצה לו. 
 • שלטים מוארים – שלטים מוארים ניתן לעצב באופן אישי, הם מגיעים בשלל גדלים וצורות, היד מאוד חופשית. שלטים מוארים מתאימים לבנייני יוקרה ובניינים בהם יש גם חנויות ומשרדים. השלטים נתלים במקרים כאלה מחוץ לבניין בגדלים שונים. היתרון הענק הוא אמצעי הפרסום שעובד לטובתכם לאורך כל שעות היממה.

 

ממה מכינים שלטים לבניינים?

ניתן להכין שלטים לבניינים מחומרים רבים, הכל תלוי היכן ממוקם השלט ומהו התקציב של הלקוח. הנה כל החומרים הפופולריים המשמשים עבור שילוט לבניינים:

 • אלומיניום – אלומיניום היא מתכת עמידה ומצד שני גם זולה ביחס לחומרי גלם אחרים. שלטי אלומיניום נכונים לשילוט חיצוני וכמו כן גם לשילוט פנימי. היתרון הוא שאתם יכולים לייצר שלטי אלומיניום בגדלים ענקים, הם גם יתפסו את תשומת ליבם של העוברים והשבים וגם אתם לא תוציאו הון עתק מכיסכם. שילוט אלומיניום מתאים עבור שלטי חברות נדל"ן, שילוט לחניה ושילוט פנימי.
 • זכוכית – שלטי זכוכית מתאימים בעיקר לשילוט פנימי או עבור שלטי כניסה לבניין. בדרך כלל ניתן לראות בכניסה לבניינים שלטי פרסום של חברת הקבלן שאחראית על בניית הפרויקט. כמו כן, ניתן לראות שילוט פנימי מזכוכית בבנייני יוקרה. החיסרון המהותי של שלטי זכוכית הוא שמדובר על חומר גלם יקר יחסית, אלא אם כן אתם בוחרים בדמוי זכוכית. הזכוכית עצמה בטוחה, היא תהיה קשיחה ובשכבה כפולה, ניתן לחרוט ולהדביק את המלל הרלוונטי על שלטים מזכוכית.
 • שלטי אקריליק – אם אתם מחפשים דמוי זכוכית תוכלו לבחור בשלטי אקריליק. מדובר על יריעת פלסטיק חזקה אשר ניתן לעצב באופן אישי. כיום, השימוש העיקרי של שילוט לבניינים הוא באמצעות אקריליק ואלומיניום. על אף שמדובר על מראה דומה לזכוכית, חדי העין יבחינו שמדובר על דמוי זכוכית. 
 • שלטים מוארים – שלטים מוארים הם שלטים שתופסים את העין גם מרחוק וזה היתרון הגדול של שלטים מוארים. עם זאת, הם פחות נפוצים בקרב שלטים לבניינים למעט שלטים מוארים המכוונים לאזהרה. ניתן יהיה לעצב באופן אישי שלט מואר כדי להתאים אותו לצורך שלכם. 
 • שלטים מעץ – כיום כמעט ולא נראה שימוש בשלטים מעץ, במיוחד לא עבור שלטים לבניינים. שלטים מעץ אינם בהכרח זולים, הם משרים אווירה אותנטית במקום אך הם מתאימים יותר למשרדים או לצימרים, מקומות שמשקפים את הטבע. 

כמה זה עולה לי?

המחיר אותו נשלם עבור שלטים לבניינים משתנה בהתאם למטרה של השלט, יש הבדל בין שלט פרסומי ובין שלט לכניסה, שלטי אזהרה ועוד. המחיר כמו כן נקבע לפי חומר הגלם בו נבחר וחשוב לשמור על דפוס קבוע. אתם לא רוצים שחלק מהשילוט שלכם יהיה אלומיניום, חלק זכוכית, חלק מעץ וכן הלאה. בדרך כלל, הדבר הפופולרי לעשות הוא שילוט זכוכית בכניסה לבניין שם ממותגת חברת הנדל"ן ולאחר מכן כל שאר השלטים בניינים יהיו מאקריליק או אלומיניום. 

המחיר נקבע גם על פי גודל השלט, ככל שהשלט גדול יותר כך המחיר עולה. כאשר מדובר על שילוט בהתאמה אישית וחריטה (לא הדפסה) המחיר מתייקר. בדרך כלל המחיר של שלטים לבניינים נעים בין כ-120 ש"ח ועד 2,500 ש"ח. המחיר הנמוך מתייחס לשלטים פשוטים מאלומיניום ואילו המחיר הגבוה מתייחס לשלטי זכוכית/אקריליק בהתאמה אישית.

עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

 • שלטי ניאון
 • שילוט פנים
 • שלטים עם אותיות מובלטות
 • שלטי אלומיניום
 • שלטים מוארים
 • שלטי שמשוניות
 • שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

מעוניינים ביותר חשיפה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

שלטים מוארים לבית הכנסת
שלטים מוארים
שלטים מוארים לבית הכנסת

אנחנו מכירים את הימצאותם של שלטים מוארים על גבי חזיתות חנויות, מעל עסקים ומשרדים, כשלטי הכוונה במרכזים מסחריים וכד'. אולם רבים אינם יודעים כי שלטים

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!