שלטים למשרדים

 

 

שדרוג משרדי

העבודה בתוך משרד נפוצה מאוד בישראל, כשמרבית האנשים קמים בבוקר ומגיעים למקום עבודה מוגדר. כמובן שיש אנשים שעובדים מהבית, מסתובבים בשטח או עובדים במפעלים, אך הרוב המוחלט עובד במשרדים שנמצאים בתוך אזורי מסחר ועסקים בערים הגדולות. יש הרבה מאוד סוגים של משרדים בישראל, חלקם ישנים יותר וחלקם חדשים, ויש לכך השפעה רבה על האפקטיביות של העובד, ותחושת שביעות הרצון שלו ממקום העבודה שלו. המסקנה היא שבעלי משרד צריכים להשקיע במשרד שלהם ולשדרג אותו על מנת לקבל עובדים מרוצים ואפקטיביים יותר.

משרד טוב הוא משרד שמקדיש תשומת לב לכל, כולל לפרטים הקטנים. יש כמה אלמנטים שמאפיינים משרדים כיום מבחינה עיצובית, גם אם מדובר באופן ספייס או במשרדים שמחולקים למשרדים. עם זאת, כשאומרים “תשומת לב לדברים הקטנים” מדברים גם על שילוט טוב ואיכותי. משרדים הם מקומות גדולים לרוב, שקשה להתמצא בהם, ולכן חשוב להתקין שילוט טוב שיעשה סדר ויוכל לכוון אנשים למקום הנכון. שילוט למשרדים כולל בדרך כלל שלט ליד כל חדר עם שמו של האיש היושב בו והתפקיד שלו. גם בעמדות קבלת קהל שילוט הוא חשוב, כדי שאנשים יידעו עם מי הם מדברים, והאינטראקציה תהיה נוחה יותר. שילוט גם עוזר להגיע למחלקות ולאזורים הנכונים, ויכול לעזור הן לאורחים והן לעובדים, שבתוך המשרד.

 

לא רק אסתטיקה

תפקידם של שלטים למשרדים לא מסתיים רק באסתטיקה ובנוחות, אלא גם בעזרה בזמן סכנה אמיתית. שילוט משרדי הוא גם שילוט בטיחותי שיכול להפנות אנשים ליציאות החירום ולציוד כיבוי האש בזמן אמת. לכן, חשוב מאוד לדאוג לשילוט שגם יהיה פרקטי, אך גם יהיה מעוצב ויוכל לשדרג את הנראות של המשרד בעיני העובדים והאורחים. מומלץ לעשות זאת בעזרתם של המומחים ולבחון סוגים שונים של שלטים, על מנת שאלה, ישתלבו במשרד כהלכה ויספקו את המענה שלשמו הם הוזמנו.

מחפשים שלטים למשרדים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167