שלטים לקבלני גמר

 

בונים ומוכרים

תחום הבנייה תופס תאוצה משמעותית מאוד בשנים האחרונות בישראל. בכל זמן נתון יש אלפי אתרי בנייה פעילים שעובדים בעיקר על בניית בנייני מגורים, אך גם על אזורי מסחר, חנויות, משרדים, מבני ספורט ואפילו על פרויקטים של תמ”א 38 ופינוי בינוי. הבנייה צומחת לאור הצורך הגדול, בעקבות הגדילה באוכלוסייה והרצון של אנשים להשתדרג ולרכוש דירה משל עצמם. המצב בשוק, בו קשה מצד אחד לקנות דירה, אך מצד שני הצורך הוא רב, גורם להיצע גדול יותר, מה שמוביל לתחרות רבה בין הקבלנים. התחרות הזו נוגעת גם למחירים, אך גם לאופי הפרסום והשיווק של שלהם ושל הפרויקטים שעליהם הם עובדים.

הפעולה השיווקית הטובה ביותר שיכולים הקבלנים לעשות היא להשתמש בשטח שלהם ולהציב או לתלות בו שלטים פרסומיים. השטחים בהם נמצאים אתרי הבנייה הם ענקיים, וקבלן חכם ישתמש בשטח כדי להציב בו שילוט מתאים וגדול המשיג נראות, בולטות ויתרון על פני המתחרים. ייצור שלטים לקבלני גמר הוא די מורכב, מפני שלרוב הוא גדול ומסיבי מאוד. לכן, חשוב לבחור חברה מקצועית שמייצרת שלטים ברמה הגבוהה ביותר. השילוט חייב להיות באיכות גבוהה, עם מסר ברור ותמונות שמסמלות איכות חיים, ולכן, כדאי לעבוד גם עם משרד פרסום ולשלב בין כל אנשי המקצוע עד שמצליחים להגיע לתוצאה האידיאלית.

 

התחרות גדלה

פרויקטים רבים נמצאים כיום במרחק הליכה אחד מהשני באותן ערים, ובתחרות כזו, כל דבר קטן חשוב. גם שילוט נכון שיעזור למתג את הפרויקט ולמשוך אליו אנשים כדי להתרשם מהמבנים הוא חלק קריטי בנושא המכירות ולכן אסור להתפשר. כל קבלן חייב להתייעץ עם אנשי שיווק ומכירות ולבחור מקום מתאים שייצר את השלטים ויתלה אותם בצורה הנכונה באתר הבנייה עצמו ובמקומות אסטרטגיים ברחבי העיר, כדי להשיג מקסימום נראות.

זקוקים לשלטים איכותיים שישיגו את הנראות שבה אתם מעוניינים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות,

צרו קשר בטלפון 04-6136167