שלטים פולטי אור

ליהנות מהאור

הצורך בשיווק ומיתוג לעסקים משותף לכל סוג של עסק, ובכל גודל, אם כי יש הבדל מהותי מבחינה תקציבית, מה שמשנה את אופי פעולות השיווק והפרסום שייבחרו בסופו של דבר. אם בעסקים הגדולים מתמקדים בפעילויות יקרות, שכוללות התמקדות לרוב ברשתות החברתיות ובמדיות השונות, אצל עסק קטן המטרה היא להשיג יתרון על פני המתחרים בסביבה. כל עסק קטן נוגע במדיה חברתית במידה מסוימת, ומשתדל לפרסם את עצמו באמצעות כל השיטות המוכרות – מעלונים, דרך חברי מועדון שכונתיים ועד פרסום במקומונים. עם זאת, כאשר רוצים להשיג נראות בצורה נקודתית, שלטים פולטי אור עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

היתרון הגדול ביותר של שלטים מוארים ופולטי אור הוא שהם בולטים מאוד בעסקים שנמצאים בתוך שכונות מגורים, כמו הרבה מאוד מהעסקים הקטנים המדוברים. שלטים מוארים יכולים לשרת כמה מטרות ולמקסם את השימוש בהם, שכן הם מציגים טכנולוגיה שמאפשרת למסר להתחלף, להופיע בצבעים שונים ולרוץ בדרכים שונות על המסך. לרגע אפשר לפרסם עליהם את שם העסק, לאחריו את הטלפון ולאחר מכן את המבצע היומי. האפשרויות הן בלתי נגמרות ומייצרות חיסכון ויעילות שעוזרים בצורה משמעותית מאוד לעסקים קטנים.

 

במקומות מרכזיים

השלטים המוארים מגיעים בכמה גדלים וניתן להציבם גם במקומות מרכזיים ברחבי השכונה. השלט יוצר הרבה מאוד סקרנות אצל העוברים והשבים, הטקסט והצבעים הם בולטים ומעניינים ואין ספק שמדובר בכלי שיווקי יעיל מאוד. חברות רבות המתעסקות עם שיווק שלטים מוארים מספקות שירות שלם שכולל סיוע בעיצוב והתאמה לקהל היעד באמצעות אנשי מקצוע שמבינים בתחום השיווק. יש לא מעט סוגים שונים של שלטים, דבר שיוצר הבדלים משמעותיים במחיר. מהשלטים הפשוטים והמתאימים לכל כיס ועד שלטים גדולים ומעוצבים, שעולים קצת יותר, אך בכל מקרה, מדובר בכלי חשוב מאוד עבור עסקים קטנים ומקומיים.

רוצים להציב שלט שמושך את העין? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167