שלטי אזהרה ובטיחות

 

 

בטיחות בראש

נושא השילוט וההכוונה הוא חשוב מאוד בכל מקום, ובמיוחד באזורים בהם יש או צפויה סכנה מכל סוג שהוא. סביר להניח שהיכן שיש רצפה רטובה, ואין שלט מתאים, אנשים יחליקו וימעדו. ספסל אשר נצבע לא מזמן ולא הושם עליו שלט, יגרום להרס בגדיהם של האנשים, הישובים עליו. השילוט עוזר לנו מאוד ובחלק מהמקרים גם מציל אותנו מסכנות. כל מקום שמכבד את עצמו חייב להצטייד בשילוט מתאים, גם למען רווחת הציבור וגם כדי להימנע מתביעות שנובעות מפציעה שנגרמה בעקבות רשלנות. לכן, יש צורך במגוון רחב של שלטים לכל מקום ציבורי או פרטי.

שלטי בטיחות חייבים להיות בולטים בשטח, הרבה יותר משלטים רגילים. לרוב, הצבע הצהוב הוא זה שמורה על סכנה, ולכן מרבית השילוט שמזהיר מפני החלקה או חשמול הוא צהוב, ואפילו צהוב זוהר. שלטי בטיחות ואזהרה לא יכולים להשאיר שום מקום לספק, ואם יש בכך צורך, יש אף להציב אותם במקום בולטים ולא תלויים על קיר. כלומר, שילוט שהוא נייד ודינמי, וכזה שיכול לעמוד בכל מקום, גם באמצע רצפה רטובה או על כיסא שנצבע זה עתה. שלטי אזהרה בטיחות הם בגדר חובה במקומות כמו מפעלים, אתרי בנייה, מוסדות ציבוריים, חניונים וכדומה, אך בחלק גדול מהמקרים חשוב שיהיו גם במקומות פרטיים ולמעשה, בכל מקום בו קיימת סכנה ממשית.

 

מגוון חומרים

שלטי הבטיחות האפקטיביים ביותר הם אלו שמחזירים אור ויכולים להיות פרקטיים גם בשעות החשיכה. ניתן לייצר שלטי בטיחות ממגוון רחב של חומרים, כמו אלומיניום, PVC, פרספקס ואפילו מלוקובנד ממותג. המטרה היא לייצר מגוון של מחירים שיכולים להתאים לכל אחד, וגם אפשרויות נראות שונות שיכולות להתאים למקומות שונים. נושא הבטיחות צריך להיות בראש פירמידת ההיררכיה של כל מקום, וזה מתחיל משילוט נכון ורלוונטי.

מחפשים שלטי בטיחות מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167