שלטי בטיחות מעוצבים

להיזהר בסטייל

הבנייה המודרנית שמה דגש גדול מאוד על נראות. לצד אלמנטים חשובים כמו בטיחות ופונקציונאליות, אנו רואים שאדריכלים ומעצבים רבים רוצים שהמבנה ייראה טוב, ולכן חושבים על כל פרט קטן על מנת ליצור מכלול מרשים ונאה. מהרבה בחינות, ניתנת למעצבים יד חופשית, אך יש גם הרבה הגבלות ותקנות שיש לעמוד בהן, והחוכמה היא לדעת לשלב את הפן העיצובי גם בתוך ההגבלות הללו. כך למשל, יש חשיבות גדולה להצבה של שלטי בטיחות והכוונה, וגם בנושא הזה יש כיום מודעות גדולה לנראות, ואפשר להשיג שלטי בטיחות מעוצבים ברמה גבוהה מאוד.

שלטי בטיחות הם חלק חשוב מאוד בכל מבנה, שכן הם מזהירים בפני סכנות ועוזרים להתמצא בתוך מבנים גדולים, הן בשגרה והן ברגעי סכנה, המלווים בלחץ ובפאניקה גדולה. כל מבנה עומד בפני מגוון רחב של סכנות, ושילוט נכון יכול להציל חיים בזמן אמת. כולנו מכירים את השלטים שמורים על מיקום היציאה, אזור כיבוי האש וכפתור הספרינקלרים, אך לרוב מדובר בשלטים שמכערים מאוד את הנראות של המקום. כיום, אפשר להשיג שלטי בטיחות מעוצבים שעושים את אותה עבודה, אך תורמים לנראות של המקום ולא פוגעים בה. מרבית שלטי הזהירות הם בצבעי אדום וצהוב, ויש לכך משמעות, שכן הם צבעים בולטים שמעידים על הצורך בערנות, אך בנוגע לעיצוב הפונטים והשילוט עצמו, יש הרבה מאוד אפשרויות.

 

תרומה לעיצוב

היכולת של מעצבים למצוא מקום לכל אלמנט ולהשתמש בפתרונות שונים כמו שלטים כדי שיתרמו לעיצוב הכללי היא חשובה מאוד. יש כיום הרבה מאוד אופציות לשימוש בשלטים, כולל מיקומים שונים, שימוש בשלטים מוארים, פונטים מעניינים ועוד לא מעט אלמנטים שאפשר לשנות ולעצב. בסופו של דבר, השלטים הופכים לחלק בלתי נפרד מהטון העיצובי של המבנה ותורמים גם לפן הנראות שלו.

מעוניינים לשלב שלטי בטיחות מסוגננים, אך גם איכותיים ויעילים מאד? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167