שלטי הכוונה מוארים

להתמודד עם הפחד

אחד הפחדים הכי גדולים של אנשים הוא להיות כלואים במקום חשוך, ללא יכולת לקבל עזרה. כאשר אנחנו בתוך מבנה, אנחנו טועים לחשוב שאנחנו מוגנים לחלוטין, אך לא זה המצב. יש הרבה מאוד מקרים של מבנים שנקלעו לשריפה או ניזוקו עקב מזג אוויר קשה, ובתוך רגע, הפחד הזה יכול להתממש. הדבר הראשון שקורה כאשר מבנה נפגע הוא אובדן החשמל, במה שמכניס את כל המעורבים לחושך מוחלט. ההתמודדות בחושך היא אינה פשוטה, קשה לדעת לאן ללכת וזה מגביר את הפאניקה. ולכן, חשוב להשתמש בשילוט הכוונה מואר שיידע לעזור לאותם אנשים ברגעים המלחיצים הללו, אם או כאשר יתממשו.

שלטי הכוונה מוארים הם חלק קריטי כיום בכל מבנה ברמה הבטיחותית. השילוט מכוון אנשים ליציאה או אל עבר ציוד הכיבוי, ויכול לעזור להתמצא ברגעים שהם מאוד מפחידים ומלחיצים. שלטי הכוונה חייבים להיות מדויקים, הם חייבים להיתלות אחרי תכנון מוקדם והם בעיקר חייבים להיות מספיק בולטים ועם נוכחות כדי לתפוס את תשומת הלב של אנשים שמנסים להינצל או להציל אנשים אחרים. השילוט אמור לעבוד בעזרת חשמל ולהידלק כאשר הוא צריך, בדיוק כמו מנורות חירום שנדלקות בעת הפסקת חשמל בבית.

 

תפקוד בזמן אמת

יש לא מעט מקרים בהם שילוט נכון הציל אנשים ועזר להם להגיע לחוף מבטחים ברגעי לחץ. עם זאת, הכול טמון בתכנון מוקדם טוב ובשלטים עמידים ואיכותיים. כל מבנה כיום נבנה מתוך מחשבה על תפקוד בזמן אסון. הגישה ליציאות חייבת להיות קלה וכך גם השילוט ותאורת המצוקה, שחייבים לעשות את תפקידם כאשר זקוקים להם. השילוט המואר הוא חלק בלתי נפרד מהפן הבטיחותי במבנים החדשים, והוא חלק מהתקנות הנדרשות כדי לקבל אישור להתחיל ולאכלס את המבנה, בין אם הוא מבנה פרטי ובין אם הוא ציבורי.

מעוניינים לרכוש שלטי הכוונה איכותיים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167