שלטי זכוכית למשרד

איכות ויוקרה

מיתוג הוא אחד החלקים הכי חשובים בכל עסק, שכן כל עסק רוצה להצטייר בצורה מסוימת כלפי לקוחותיו, כלפי העסקים האחרים המתחרים בו, ולמעשה – כלפי סביבתו כולה. אחד מהפרמטרים שכל עסק רוצה לנכס לעצמו הוא יוקרה, והרבה מאוד עסקים משקיעים המון כסף וזמן בנראות שתייצר את אותה יוקרתיות שאליה הם משוועים. יוקרה מתבטאת בהמון צורות, אך יש משהו באלמנט הנראות שהוא יותר יעיל מכיוון שהוא ויזואלי. כאשר מעצבים את המשרד ורוצים אלמנטים יוקרתיים, נוצץ הוא הפתרון המתאים, והוא יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות שילוט זכוכית.

שלטי זכוכית למשרד משדרגים משמעותית כמעט כל סוג של עיצוב משרדי ובאופן מיידי משווים לחלל אווירה מיוחדת ומראה יוקרתי. שילוט הזכוכית הוא תמיד איכותי וברמה גבוהה ואחד היתרונות הכי גדולים שלו הוא שניתן לייצר את השלט במגוון עצום של צורות, צבעים ואפילו עם אפקטים שונים עד ליצירת האפקט הרצוי והאידיאלי עבור הלקוח. ישנה אף אפשרות להוסיף חריטות שונות, אותיות מודבקות, ולהתיז חול כדי לתת מראה מחוספס יותר. את שילוט הזכוכית ניתן להתקין על כל סוג של קיר, כולל זכוכית, אלומיניום, ברזל, עץ ואף חיפויים שונים.

 

הבחירה הנכונה עבורכם

שילוט הזכוכית יכול להתאים לבניינים, למשרדים ולחנויות ויכול להיות גם אינפורמטיבי, גם יוקרתי ואפילו להתמקד בנושא בטיחות. העבודה עם זכוכית מבטיחה אמינות ועמידות לאורך שנים, שכן מדובר בחומר חזק ואיכותי שלא דוהה ושומר על מראהו הבוקר למשך זמן רב. האפשרויות הדקורטיביות הקיימות כאשר עובדים עם שילוט זכוכית הן רבות ויכולות ללכת להרבה כיוונים שונים. יש אנשים שיעדיפו להשתמש בתכונות המובנות של הזכוכית כדי לייצר אפקט של יוקרה, ואחרים שיעדיפו להוסיף קצת צבע כדי להיראות קצת יותר חדשניים. בכל סוג של בחירה יש יתרונות וחסרונות, אך אין ספק שהבחירה בשילוט זכוכית לעסק או למבנה החדש היא הבחירה הנכונה והטובה ביותר מבחינת מיתוג ואיכות.

רוצים לשלב בבית העסק שלכם שלטי זכוכיות מיוחדים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות,

צרו קשר בטלפון 04-6136167