שלטי לדים

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!

שלטי לדים הם שלטים נפוצים מאוד בעולם העסקים. כיום, ניתן לראות עסקים רבים שבוחרים בשלטי לדים לפרסום והעברת מידע. אך מהם שלטי לדים ומה היתרונות שלהם? על כך נרחיב במאמר הבא.

 

מהם שלטי לדים?

שלטי לדים הם שלטים המיוצרים מנורות לד. מקור המילה לד הוא באנגלית LED ומדובר בראשי תיבות שהפירוש שלהם הוא דיודהשלטי לדים הם שלטים נפוצים מאוד בעולם העסקים. כיום, ניתן לראות עסקים רבים שבוחרים בשלטי לדים לפרסום והעברת מידע. פולטת אור. מדובר בנורות חסכוניות בחשמל ובטיחותיות מאוד.

נורות הלד, בעלות צריכה אנרגטית נמוכה המאפשרות גם חסכון סביבתי. בעקבות כך, שלטי לד הפכו לשלטים נפוצים מאוד בקרב עסקים רבים.

שלטי לדים לא מצריכים תחזוקה שוטפת ואורך החיים שלהם הוא ארוך מאוד. אך עם זאת, יש לתחזק אותם ומידי פעם להקפיד על הניקיון שלהם. לניקוי שלטי לדים יש להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לנורות שהותקנו. בדרך כלל העדיפות של שלטי לדים תהיה במיקום חצי חיצוני ולא בדופן החיצונית של העסק.

היכן נמקם שלטי לדים?

מיקום שלטי לדים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. מאחר שמדובר בשלטים בולטים שמושכים תשומת לב רבה, חשוב מאוד למקם אותם במקום המתאים להם ביותר. קודם כל בחרו במקום בו השלט שלכם לא ייבלע בין שלטים אחרים. בחרו במקום מפתיע, שהעוברים והשבים לא יצפו לשלט שלכם ואז יופתעו. על ידי כך תוכלו למשוך את תשומת הלב שלהם בצורה הטובה ביותר. דוגמא למקום כזה הוא בצידי כביש מהיר, באזור תעשייה, על אי תנועה ועוד.

שלטי לדים- תאורת הלד

תאורת הלד היא תאורה המאירה על ידי גביש דרכו עובר זרם חשמלי. מדובר בתאורה חסכונית בחשמל, בטיחותית שנשמרת לזמן ארוך. תאורת לד מאפשרת לשלטי לדים להאיר גם בשעות הלילה המאוחרות. כמו כן, היא תורמת לאיכות הסביבה בזכות האנרגיה החסכונית שלה. כתוצאה מכך תאורת הלד נחשבת לאחד האמצעים הטובים למלחמה בזיהום הסביבתי. עסקים שרוצים שלטים בולטים עם חסכון מינימלי בחשמל, יוכלו להנות מכך בזכות תאורת הלד.

שלטי לדים אלקטרוניים

שלטי לדים אלקטרוניים הם שלטים הפועלים על נורות לד ומתוכנתים ונשלטים על ידי תוכנת מחשב. בדרך כלל תוכנת המחשב שלשלטי לדים הם שלטים המיוצרים מנורות לד. מקור המילה לד הוא באנגלית LED ומדובר בראשי תיבות שהפירוש שלהם הוא דיודה פולטת אור שלטים אלה תהיה פשוטה וקלה מאוד לעבודה. לשלטי לדים אלקטרוניים ניתן להכניס את כל התוכן שתבחרו. תוכלו להוסיף אפקטים, לשנות צבעים, להוסיף תמונות, להוסיף סרטונים ועוד.

שלטי לדים אלקטרוניים מתחבר למחשב על ידי כבל USB. על ידי כך ניתן לשלוט על המסך ועל מה שמעביר. יש לקחת בחשבון כי על מנת להחזיק בשלטי לדים אלקטרוניים הם חייבים לעמוד בתקן מכון התקנים הישראלי מאחר שמדובר בחשמל וחשוב מאוד לשמור על ביטחון הסובבים.

מדובר במסכים שניתן לשלוט עליהם בקלות ואחד היתרונות הבולטים של שלטי לדים אלקטרוניים הוא שהוא מתחלף. כך ניתן לעדכן ולשנות את המסרים הנראים עליו. על ידי כך ניתן להניע את הלקוחות לפעולה, לספק מידע, לפרסם על מבצעים חדשים שהעסק מספק ועוד. חשוב שהמסרים שיופיעו על שלטי לדים אלקטרוניים יהיו קצרים ויעוררו עניין אצל קהל היעד של העסק.

מה היתרונות של שלטי לדים אלקטרוניים?

לשלטי לדים אלקטרוניים יש יתרונות רבים. ריכזנו לכם את היתרונות המרכזיים שלהם-

 • משיכת תשומת לב- כפי שציינו קודם, קשה להתעלם משלטי לדים אלקטרוניים. העין שלנו מגיבה לתנועה, צבעים וניגודיות. לכן, שלטי לדים אלקטרוניים בעל צבעים חזקים, או שלטים מתחלפים מושכים הרבה תשומת לב מהעוברים והשבים. לכן, אם אתם רוצים שלט שימשוך תשומת לב של לקוחות פוטנציאליים, שלטי לדים אלקטרוניים הוא המתאים לכך.
 • שינויים- רוצים לשנות את הטקסט המופיע בשלט? רוצים להחליף צבעים? רוצים להוסיף טקסט? תמונה? סרטון? שלטי לדים אלקטרוניים מאפשרים לכם לבצע שינויים מבלי להחליף את השלט ולעצב אותו מחדש. אם יש לכם מסעדה לדוגמא, תוכלו לפרסם ארוחות המוגשות בבוקר, בצהריים להחליף לעסקיות ובערב לפרסם קוקטיילים לדוגמא.
 • כמות תוכן- בשלטי לדים אלקטרוניים אין הגבלה על כמות התוכן המוצגת בשלט. על ידי כך ניתן להעביר ללקוחות שלכם כמותשלטי לדים אלקטרוניים הם שלטים הפועלים על נורות לד ומתוכנתים ונשלטים על ידי תוכנת מחשב. מידע רבה על העסק ועל האופי שלו.
 • פרסום בשעות הלילה- עם שלטי לדים אלקטרוניים ניתן לפרסם את העסק גם בשעות הלילה. שלטים אחרים, לא מוארים, לא ניתן לראות בשעות החושך ולכן העסק מקבל פרסום רק בשעות היום. אך שלטי לדים אלקטרוניים יכול לספק שיווק לעסק 24 שעות ביממה. אם העסק שלכם פתוח בשעות הערב הדבר רלוונטי אף יותר.
 • עמידות בתנאי מזג האוויר- שלטי לדים אלקטרוניים הם שלטים שעמיד לתנאי מזג האוויר השונים. שלטים אלה אטומים למים ועמידים בפני רוחות, שמש חזקה ולחות. מדובר ביתרון משמעותי ביותר, מאחר ששלטי לדים אלקטרוניים בדרך כלל יהיו מוצבים בחוץ ויהיו חשופים לתנאי מזג האוויר השונים.
 • שפות שונות- עם שלטי לדים אלקטרוניים אתם יכולים להחליף את הטקסט ולפנות לקהל שונה בשפות שונות כמו לדוגמא אנגלית או ערבית. שלטי לדים אלקטרוניים מאפשרים פרסום בכל שפה וכך מאפשרים לכם לפנות למגוון לקוחות שונים.
 • חדשנות- שלטי לדים אלקטרוניים הם שלטים חדשניים. שלטים אלה משדרים קדמה וטכנולוגיה. עם שלטי לדים אלקטרוניים ניתן להקרין סרטונים, אנימציות ותכנים יצירתיים שיהפכו את הפרסום שלכם לייחודי ועכשווי.

 

שלטי לדים – דגשים חשובים

ריכזנו לכם מספר דגשים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב וייצור שלטים-

 • כיתוב השלט- בעת ייצור השלט חשוב מאוד לוודא כי אין שגיאות כתיב או שגיאות לשוניות בכיתוב השלט. אתם לא רוצים להגיע לסוף התהליך ולקבל שלט עם שגיאות.
 • לוגו- חשוב לוודא כי הלוגו של העסק שלכם לא נחתך וכי הוא מספיק בולט. הלוגו הוא אחד הדברים החשובים של העסק והוא מסייע במיתוג העסק, לכן, חשוב שהוא ייראה יפה.
 • כיצד העסק מוצג- חשוב מאוד לקחת בחשבון כיצד העסק שלכם מוצג ולוודא כי הוא מוצג באופן חיובי.
 • גודל השלט- מה גודל השלט שבחרתם. במידה שאתם מעוניינים בשלט חיצוני יש לכך חשיבות רבה. שלט קטן מידי במקום בו העוברים והשבים לא יבחינו בו מרחוק לא ימלא את התפקיד שלו ולא ייתן לכם את החשיפה הנדרשת. אך במידה שאתם רוצים שלט גדול מאוד, שיעניק לכם חשיפה גדולה ויבלוט למרחקים, חשוב מאוד לוודא כי יש לו מספיק מקום התקנה ושהוא יכול להיות מותקן בצורה בטוחה.
 • חומרי גלם- חשוב מאוד לוודא כי ייצור השלט מתבצע על ידי חומרי גלם איכותיים. חומרי גלם איכותיים יהיו עמידים לאורך זמן רב יותר ויישמרו בצורה טובה. הדבר הכרחי אף יותר אם אתם מעוניינים בשלט חיצוני שצריך להיות עמיד בפני תנאי מזג האוויר.
 • מחיר- המחיר הוא גם גורם שיש לקחת בחשבון עבור ייצור שלטים. בקשו מראש לדעת מה טווח המחירים הצפוי בנוגע לשלט המבוקש. במידה שתוסיפו בקשות נוספות לאחר הפגישה הראשונה, יש לקחת בחשבון כי המחיר יעלה.
 • חברה מקצועית ואמינה- חשוב שייצור השלט שלכם יתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה. וודאו כי החברה מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים. כמו כן, בחרו בחברת ייצור שלטים המספקת אחריות על המוצר ומספקת לכם ביטחון.
עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

המרכז לייצור שלטים
המרכז לייצור שלטים

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

שלטי ניאון
שילוט פנים
שלטים עם אותיות מובלטות
שלטי אלומיניום
שלטים מוארים
שלטי שמשוניות
שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

073-3753257

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!