תמרורים אזהרה

להפגין נוכחות

זהירות ובטיחות הם שני פרמטרים חשובים מאוד בכל הנוגע לנסיעה על הכביש. המטרה העיקרית של כל נסיעה היא להגיע מנקודה א’ לב’, אך על הכביש יש הרבה מאוד סכנות והנהגים צריכים לדעת להיזהר מצד אחד, אך גם לקבל עזרה מנגד. העזרה הכי גדולה שמקבל נהג בכבישי ישראל היא מהתמרורים הפזורים בכל עבר. הכבישים בישראל הם די בעייתיים, הם עמוסים מאוד וחלקם חשוכים ולא נוחים לנהיגה, ורק שילוט נכון של הרשויות המקומיות יכול לעזור בנהיגה ולעזור לנהג להגיע לייעדו בשלום.

בישראל יש לא פחות מ-257 רמזורים, אם כי מרבית הנהגים כלל לא מכירים את רובם. האמת היא שההיתקלות של מרביתנו בחלק גדול מהתמרורים מתרחשת רק בלימודי התאוריה ובריענון הנהיגה, אך עדיין, כאשר נהג רואה תמרור הוא יודע שיש שינוי בתנאי הנהיגה ולפיכך יהיה עליו להתאים את עצמו. האחריות על תימרור נכון היא על הרשות המקומית, שצריכה להצטייד בתמרורים עמידים ואיכותיים ולהציב אותם במקומות הנכונים. קצב הבנייה בישראל הוא מהיר מאוד, יש הרבה שכונות חדשות ורחובות חדשים, והצורך בתמרורים הוא גדול.

 

אדום ובולט

חשוב להבדיל בין תמרורי אזהרה לבין תמרורים אחרים, למרות שכל תמרור אמור להזהיר בפני סכנה אחרת. התמרורים האדומים הם תמרורי האזהרה החשובים יותר, כמו תמרור עצור, האט והגבלת המהירות והמטרה היא שהנהג יתאים את עצמו וינהג בהתאם להנחיות. רשות מקומית אשר רוצה לרכוש תמרורים אזהרה היא בראש מעיניה ועליהם לתת דגש לאיכות הגבוהה. התמרורים עשויים מברזל דק והם מועדים לפורענות לאור העובדה שהם נמצאים תחת כיפת השמיים ובכך, למעשה, חשופים לפגעי מזג האוויר. לכן, חשוב לרכוש תמרורים איכותיים, ברמה גבוהה, אשר יהיו עמידים לאורך זמן ויוכלו לעשות את עבודתם במשך תקופה ארוכה. תמרורי אזהרה הם קריטיים לבטיחות של כולנו והם חייבים להראות נוכחות.

זקוקים לתמרורים איכותיים? חברת פיקס שלטים היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של שלטים ותמרורים מסוגים שונים. לסקירת כלל מוצרי החברה לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים או הזמנות, צרו קשר בטלפון 04-6136167